Časté otázky

Následují časté otázky, které si moji klienti ze začátku kladou. Mají Vám pomoci přiblížit, jak bude naše spolupráce vypadat, abyste byli nakonec maximálně spokojení. Vaše spokojenost je pro mě zásadní.

Pokud zde nenajdete odpověď na svoji otázku, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám vše vysvětlím.

Je lepší mluvená nahrávka nebo přímá konzultace?

Mnoholetá praxe mě přesvědčila, že namluvený výklad je rozhodně velice zajímavou a mezi klienty oblíbenou variantou. Je to z mnoha důvodů. Výklad je dostupný všem, ať už pocházíte odkudkoliv. Výklad ve formě nahrávky mp3 si jednoduše přehrajete v počítači, mobilním telefonu a spoustě dalších zařízení. K výkladu se můžete kdykoliv vracet a klienti tak běžně činí – dostávám reakce na takový výklad i po několika měsících či letech. 

Při zpracování mluvené nahrávky je taktéž důležité, že veškeré informace pochází ryze z horoskopu. Nejsem ovlivněn subjektivním hodnocením klienta, informační proud je naprosto čistý a taktéž klient ví, že informace nezískávám tzv. chladným čtením, které využívají pochybní věštci. Chladné čtení je souhrn technik, jejichž příkladem jsou vhodně pokládané otázky, analýza mluveného projevu, čtení řeči těla či posuzování vzhledu klienta, které mají vzbudit u klienta dojem, že o něm věštec ví více, než je ve skutečnosti pravda.

Proto mohu mluvenou nahrávku doporučit jako nejefektivnější cestu k výkladu, pokud to daná situace a technika umožňují.

Jak probíhá vypracování horoskopu?

Velké množství mých klientů nepochází z Prahy, ale z různých vzdálených koutů naší země či planety. Dnešní doba umožňuje práci s klientem, ať už je odkudkoliv a to především díky vymoženostem internetu. Proto moje výklady putují i do všelijakých exotických koutech světa.

Pokud si přejete výklad na dálku, zašlete mi objednávku emailem. Dle vybrané služby Vám pošlu pokyny k úhradě. Na dobírku nezasílám. Výklad namluvený jako nahrávku mp3 se snažím zpracovat a zaslat emailem (příp. poštou) do 14ti pracovních dnů od přijetí platby. Někdy se může v závislosti na množství objednávek dodání mírně protáhnout, o čemž budete dopředu informováni. Pokud na výklad spěcháte, je možné domluvit expresní zpracování za příplatek 30 %. Poté výklad dostanete během 1-3 dní od přijetí platby (upřesníme si během objednávání).

K Vašemu výkladu se samozřejmě můžete ptát na doplňující otázky.

Horoskop můžete darovat i jako dárek! Věnovat můžete nahrávku na CD, ale i voucher na výklad horoskopu či konzultaci.

Proč nabízíte výklad horoskopu formou nahrávky mp3 a ne písemně?

Ve svých astrologických počátcích jsem nabízel i psané horoskopy. Postupně jsem je nahradil ryze namluveným výkladem. Vedlo mě k tomu hned několik důvodů.

Zásadní roli hraje fakt, že velké množství psaných výkladů, které u různých astrologů seženete, jsou automatizované výklady vytvořené počítačem. Takové výklady jsou neprofesionální a chtěl jsem se od této formy výrazně odlišit. Můj výklad je vždy přímo na míru daného člověka a nejedná se o kopii předem připraveného textu. Forma mluveného výkladu mi umožňuje přirozenější a osobnější práci s klientem. Mluvené slovo má širší potenciál a umožňuje lepší podání informací než psaný text. Navíc namluvená nahrávka usnadňuje i vstřebání informací ze strany klienta.

Astrologie vždy byla o komunikaci s klientem a mluvené slovo má na člověka úplně jiný vliv než napsaný text. I z  hlediska seriózní práce astrologa umožňuje mluvené slovo širší záběr témat, přeci jenom papír je trochu omezující.

Nahrávka, kterou ode mě dostanete, je sestříhaná a obsahuje čisté mluvení. Dozvíte se veškeré informace, které se daného týmatu týkají. Takovou nahrávku si můžete pustit kdykoliv znovu. U výkladu horoskopu k mluvené horoskopy dostanete i písemné bonusové materiály.

Jak probíhá konzultace?

Osobní konzultace provádím v Praze., ale častěji se setkávám s klienty na živo přes internetovou videokonferenci. Na základě nejlépe emailové objednávky se domluvíme na termínu a sejdeme se. Klient mi dopředu posílá svoje datum, čas a místo narození.

Konkrétní průběh konzultace se odvíjí od toho, co Vás zajímá a co si přejete řešit. Základem konzultace je obvykle výklad osobního horoskopu. Aniž bych Vás jakkoliv předem zpovídal, řekneme si o nejdůležitějších tématech Vašeho horoskopu. Poté je dostatek prostoru na témata, která Vás nejvíce zajímají. Témata setkání určujete Vy, stejně tak jako celkovou délku konzultace. Běžná délka setkání je okolo 1 hodiny, ale může se podle množství otázek protáhnout až na 1,5 hodiny. 

Na závěr získáte doplňkové materiály ke konzultaci a záznam ze setkání, pokud o něj budete mít zájem.

Neznám čas narození. Co s tím?

Není ojedinělé, že se o výklad horoskopu zajímá někdo, kdo nezná svůj času narození. Bez času narození ovšem není možné kvalitní výklad horoskopu provést. Pokud Vám někdo bude tvrdit opak, buďte velmi obezřetní. Neznáte-li ani přibližně svůj čas narození, není možné vyčíst z horoskopu přesné informace. Pokud znáte čas alespoň přibližně, můžeme jej dohledat společně na základě speciálních astrologických postupů.

Pokud čas neznáte vůbec, doporučuji ověřit si čas narození nejlépe od matky. Není-li tato možnost, obraťte se na Vaši porodnici či matriku. Čas narození se od 60. let povinně archivuje. Za drobný poplatek Vám jej vyhledají v archivu a poté se můžeme směle vrhnout do výkladu.

Chci se dozvědět víc o sobě, ale nechci vědět, kdy se rozvedu či umřu.

Takovéto obavy jsou zcela zbytečné. Protože ve hvězdách nestojí, zda se rozvedete či umřete. Horoskopy ukazují mošnosti a hrozby, nicméně jedná se o kvalitu času, není nic pevně daného. Jsem přesvědčený, že budoucnost není fixně daná, a že máme svůj osud do značné míry ve svých vlastních rukách. Vidím období, kdy se Vám v něčem může dařit více a naopak v něčem jiném méně. Jak se tyto konstelace ovšem projeví, záleží na Vás samotných. Znalost těchto vlivů Vás nijak vystrašit nemůže – naopak, budete mít v ruce mapu Vašeho života, díky čemuž budete moci žít úspěšněji.