Výklad horoskopu

Astrologie nabízí přesný a výstižný způsob poznání lidí a pochopení situací. Znalost svého horoskopu přináší větší pochopení a porozumění do našich životů. Díky astrologii se lépe orientujeme v sobě i v lidech kolem nás. Víme, proč a jak kdo reaguje. Vnímáme souvislosti a jsme připraveni na to, co nám život může přinést.

K vypracování horoskopu přistupuji maximálně seriózně a profesionálně. Každý výklad horoskopu je jedinečný, stejně jako je každý horoskop. Nedostanete tedy výklad vytvořený počítačem, ale výklad tvořený na míru Vašemu naladění. Ctím profesionální etiku, která každému zaručuje 100% ní soukromí a vždy dodržuji zpovědní tajemství.

Pro výpočet horoskopu je třeba znát datum, čas (+/- 15 min.) a místo narození. Bez těchto kompletních údajů nelze horoskop zpracovat a získat přesné a přínosné informace. Pokud tedy čas narození neznáte, doporučuji zastavit se nejprve ve Vaší porodnici či na matrice, kde je čas archivovaný a za drobný poplatek Vám ho vyhledají.

Horoskop si objednejte emailem, řídí se Všeobecnými podmínkami. Je zapotřebí uhradit převodem, přičemž výklad zasílám emailem do 14ti pracovních dnů od přijetí platby na účet. Výklad můžete také darovat, je možné vystavit dárkový voucher. V případě požadavku na expresní vypracování je účtován příplatek ve výši 30%.

V případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat.

 

Osobní horoskop

Ukazuje naše základní dispozice, charakterové vybavení, jak se projevujeme a komunikujeme s ostatními. V horoskopu jsou ukryta základní témata našeho života jako jsou vztahy, rodina, práce, zdravotní stránka… Zjistíte nejen své silné a slabé stránky, ale i doporučení pro vylepšení jednotlivých oblastí. Tento horoskop je platný po celý život.

Forma: mluvené slovo mp3 s dalšími materiály

Cena: 1300 Kč

Osobní horoskop se základní prognózou

Náhled na osobní horoskop dle předchozího bodu rozšířený o astrologický výhled na rok dopředu. Budeme probírat zejména ty nejdůležitější konstelace, které další rok přinese. Budete tak připravení na ty nejzásadnější astrologické trendy, kterým budete čelit a budete tak mít doporučení pro příští měsíce.

Forma: mluvené slovo mp3 s dalšími materiály

Cena: 1500 Kč

Esence horoskopu

To nejdůležitější, co obsahuje osobní horoskop! Hlavní silné a problematické stránky horoskopu. Skutečné umění není povídat o horoskopu hodiny či popsat desítky stran textu, ale vystihnout podstatu horoskopu pomocí několika trefných slov. Text Esence horoskopu ideální také jako dárek! Podívejte se na ukázku, jak Esence horoskopu vypadá – viz obrázek.

Forma: text v pdf (zaslaný ve vysoké tiskové kvalitě)

Cena: 500 Kč

Dětský horoskop

Povídání horoskopu určené především rodinným příslušníkům. Dozvíte se, jaký je potenciál vašich dětí, jak se k nim chovat a jakým směrem je v životě vést. Poznejte s dostatečným předstihem, jaká osobnost z Vašich potomků vyroste. Pomůže Vám to najít si k nim co nejkratší cestu. Dětský horoskop by měl být běžnou součástí pro vědomé rodičovství.

Forma: mluvené slovo mp3 s dalšími materiály

Cena: 1000 Kč

Prognóza na 1 rok

Předpověď měsíc po měsíci na rok dopředu, přičemž kombinuje astrologickou prognózu s tarotovou prognózou. Obě metody se navzájem doplňují a umožňují vytvořit celistvý obraz příštího roku. Jedná se o nejkomplexnější nahlédnutí do budoucnosti, které nabízím. Nejedná se o hádání, co nastane, ale o doporučení a varování podle trendů, které se budou odehrávat.

Forma: mluvené slovo mp3 s dalšími materiály

Cena: 1200 Kč

Partnerský horoskop

Porovnání jakýchkoliv dvou osob (manžel – manželka, dítě – rodič, zaměstnanec – nadřízený…) V horoskop nezjistíme, zda-li se dva lidé budou milovat či nenávidět, jestli vztah bude přátelský či milenecký nebo jak dlouho spolu setrvají ve vztahu. Z horoskopu ovšem umíme vyčíst, v jakých oblastech si lidé rozumí, kde se společné cesty schází a kde naopak bude docházet ke třenicím.

Forma: mluvené slovo mp3 s dalšími materiály

Cena: 2300 Kč

Kalendář početí na 2 roky

Kalendář plodných dnů zvyšuje šanci početí, ale podporuje i klidný průběh těhotenství a porodu. U jednotlivých termínů se dozvíte pravděpodobné pohlaví dítěte. Metoda je založená na principu celosvětově užívané metody Dr. Jonáše a je doplněná o další astrologické principy, které zajišťují její efektivitu. Výsledkem je sice několik málo termínů do roka, ale jsou to termíny, které jsou spolehlivé a vylučují komplikace. 

Forma: text v pdf

Cena: 1300 Kč

Výběr křestního jména

Nabízím pomoc s výběrem křestního jména pro Vašeho potomka. Tato pomoc je vhodná zejména tehdy, pokud váháte a nemůžete se rozhodnout, jaké jméno bude s Vaším dítětem nejvíce ladit a podpoří vhodné stránky jeho naturelu. Zašlete předpokládaný termín porodu či datum narození a jména, mezi kterými se rozhodujete. Jméno musí být určeno do jednoho měsíce po narození. 

Forma: písemně emailem

Cena: 700 Kč

Jedno téma

Vhodná volba tehdy, pokud nepořebujete kompletní výklad horoskopu, ale chcete zanalyzovat jednu životní oblast či téma. Obvykle řešíme oblast práce či vztahů. Jakou práci zvolit? Mám měnit zaměstnání? Kdy dojde k seznámení? Mám se stěhovat? apod.

Forma: písemně emailem

Cena: 700 Kč

Jedna otázka

Využijte možností horární astrologie, která nabízí jasné a konkrétní odpovědi na vaše otázky. Nejlépe zodpovídá dotazy v duchu ano/ne (př. Miluje mě? Získám tuto novou práci? Budu mít dostatek peněz?). Tato služba funguje jednoduše, rychle a levně přes speciální webové stránky.

Forma: písemně emailem

Více na www.horarium.cz

Volba okamžiku

Výpočet vhodného termínu pro různé důležité momenty – pro svatbu, založení firmy, přestěhování se, zdravotního zákroku apod. Vhodně zvolený okamžik začátku činnosti příznivě ovlivňuje celý průběh a vývoj dané událosit. Neponechejte věci „náhodě“.

Forma: písemně emailem

Cena: od 800 Kč (podle rozsahu)

Výběr vhodného místa

Relokaci neboli hledání ideálního místa k životu. Pokud se chcete přestěhovat do zahraničí ať už za studii či za prací, je vhodné podívat se, co Vám nové bydliště přinese. Je možné vybrat nejvhodnější z daných variant a nebo vybrat nejvhodnější místo na Zemi obecně. 

Forma: písemně emailem

Cena: 800 Kč