*    narozen 27. 6. 1975, v 8:20 v Santa Monica v Kalifornii

*    herec
 
Abyste pochopili znamení Raka, často pomůže představit si zvířecího představitele tohoto znamení. Je to zvíře, které je pověstné svým zpětným pohybem a krunýřem, který ho ochraňuje. I zrozenci se zdůrazněnou energií tohoto znamení mají svůj krunýř a ohlíží se často dozadu, aby mysleli na svá zadní vrátka. Posvátné jsou pro ně jistoty a jejich zázemí. Jsou to lidé citliví a vnímaví, nicméně na povrchu mohou působit díky svému ochrannému krunýři tvrdší.
 

Bohatým vnitřním životem disponuje i herec Tobey Maguire, kterého můžete znát například z filmu Pravidla Moštárny či jako představitele Spidermana. Slunce Tobeyho je ukryto ve XII. astrologickém domě a tak budou skutečné emoce hodně hluboko ukryté a nenechá jen tak někoho nahlédnout do svého života. Chránit si bude i své soukromí.

Rodina je pro Raky posvátná a není důvod, proč by měl být Tobey výjimkou. Přesto je téma rodiny pro něj náročnějším. Uran na Imum Coeli je učebnicová konstelace, která přináší časté stěhování či rozchod rodičů. A obojí se u Tobeyho skutečně projevilo již v útlém dětství. Jeho otec byl kuchař a matka sekretářka, přičemž se rozvedli v Tobeyho dvou letech. I díky tomu strávil většinu děství stěhováním od města k městu.

Mars s Jupiterem v Beranu u Media Coeli jsou často v horoskopech lidí, kteří se začnou aktivně prosazovat v oblasti kariéry v útlém věku. Na nic nečekají a jdou si neohrozitelně vpřed za svým cílem. Škola pro něj nebyla prioritou, tudíž disponuje základním vzděláním. Místo toho se vrhl do herectví a začal se jako velice mladý úspěšně prosazovat. Jupiter je planeta zdaru a úspěchů, není tedy divu, že se postupně dostavil úspěch.

V 13ti letech vystupoval v televizní talk show, v 17ti získal významnější roli v sitcomu Ohromný Scott, která nastartovala jeho kariéru. Na takový vývoj je zapotřebí nejen kuráž, kterou naznačují konstelace u Media Coeli, ale i notnou dávku vlastní sebejistoty, kterou mu dodává Ascendent ve Lvu. Lev je královské znamení a lidé, kteří ho mají na Ascendentu, se umí výborně předvádět a milují být ve středu pozornosti. Od toho už je jen krůček k herectví. Nota bene, je-li v I. domě ve Lvu i Venuše, planeta krásy a zábav. Venuše přináší estetické cítění i touhu po harmonii kolem sebe. Tato konstelace dodává Tobeymu nejen vyzařování  hollywoodského hezouna, ale i příjemné a milé vystupování, které nenechá fanynky chladnými.

 

V horoskopu Tobeyho zmíním ještě Lunu, která má vždy důležité slovo a odráží  ještě jeden důležitý aspekt jeho osobnosti. Tím aspektem je svoboda a nezávislost, které pro něj budou zásadní životní hodnotou. Nebude mít rád omezování, bude potřebovat vždy dostatek prostoru. Luna je přitom situována v domě vztahů a tak se tyto hodnoty budou odrážet v partnerských záležitostech Tobeyho. Bude preferovat vztahy, které se vymykají tradičním představám. Od vztahu potřebuje něco nového a potřebuje stále nové impulsy, aby ho vztah nepřestal naplňovat.

Případné zájemkyně o Tobeyho ovšem zklamu, protože to aktuálně vypadá, že právě takovou partnerku našel. S Jennifer Meyer, americkou designerkou šperků, má již dvě děti. Tobeyho Luna se v současné době projevuje především potřebou různorodých netradičních aktivit a tak se prosazuje nejenom v herectví, ale i jako hráč pokeru.

Napsáno pro Meduňku