Přidejte se k našim letním astrologickým seminářům a rozšiřte svoje základní znalosti práce s horoskopy o další užitečné nástroje. Semináře budou především prakticky zaměřené. Setkání jsou ideální pro ty, kteří si chtějí rozšířit své dovednosti v astrologii a prohloubit své znalosti v tomto fascinujícím oboru.

Letní semináře probíhají formou živých online lekcí přes Zoom, kde budete mít možnost interagovat s lektorem a ostatními účastníky. Můžete se připojit odkudkoliv – z domova, ze zahrádky i z dovolené. Pokud se nemůžete zúčastnit živého přenosu, nezoufejte – všechny semináře budou také dostupné ve formě záznamů, abyste si je mohli prohlédnout a trénovat ve svém vlastním čase.

Způsob výuky

Setkání probíhají online formou přes platformu Zoom. Povídat si tedy budeme naživo, každý má možnost kdykoliv položit dotaz a vstoupit do debaty. Z pohodlí svého doma uvidíte na obrazovce prezentaci, horoskopy či jiné materiály. Ze setkání bude k dispozici záznam, takže v případě absence si můžete setkání poslechnout zpětně. Studium usnadní i písemné materiály.

Pro studenty bude navíc zřízena skupina na komunikační platformě Slack, přes kterou budete získávat veškeré materiály. Platforma bude otevřená pro dotazy ještě 3 měsíce po skončení kurzu. Slack lze využívat zdarma na mobilu i PC.

Výuka probíhá v menší skupině, aby měl každý prostor si vše během lekcí vyzkoušet. Lektorem kurzu je Vít Kuntoš, autor populární knihy Astrologie pro samouky.

Předpoklady pro studium

Naše letní astrologické semináře jsou vhodné pro účastníky s různými zkušenostmi v astrologii. Jsou ideální pro absolventy kurzů, které jsem v minulosti vedl, a nabízejí příležitost prohloubit a rozšířit dovednosti získané během těchto kurzů. Semináře jsou rovněž vhodné pro ty, kteří mají zkušenosti s výkladem osobního horoskopu a chtějí své dovednosti dále rozvíjet.

Pokud jste se seznámili s astrologií prostřednictvím mé knížky „Astrologie pro samouky“, můžete rovněž získat mnoho užitečných informací a praktických dovedností z našich seminářů. Avšak upozorňujeme, že semináře nejsou vhodné pro úplné začátečníky bez základních znalostí práce s horoskopem. Doporučujeme se nejprve seznámit s astrologií prostřednictvím našich základních kurzů nebo studiem knížky „Astrologie pro samouky“, abyste měli pevný základ pro účast na letních seminářích.

Témata seminářů

Letní astrologické semináře v roce 2024 se zaměří na vysvětlení a zejména trénink a řešení různých zadání:

 • opakování a trénink – radix, synastrie, prognostické metody
 • jak vést astrologické konzultace (z pohledu etiky, řešení různých situací, způsob komunikace apod.)
 • rektifikace horoskopu – jak zpřesnit čas narození
 • elekce – výběr vhodné termínu pro svatbu, podnikání či jakoukoliv jinou důležitou událost v životě
 • plodné dny

Termíny výuky

Setkání probíhá vždy od 17:30 do 19:30 s jednou krátkou pauzou.

 • úterý 11.6.2024
 • úterý 25.6.2024
 • úterý 9.7.2024
 • úterý 30.7.2024
 • úterý 6.8.2024
 • úterý 27.8.2024
 • úterý 10.9.2024
 • úterý 24.9.2024

Změna termínu vyhrazena. V případě náhradního termínu změna proběhne podle hlasování studentů.

Kurzovné a přihlášky

Cena: 3.300 Kč

Přihláška: Pro přihlášení je třeba vyplnit formulář na adrese: https://forms.gle/VJeZx56npgdNnvjv9

Kurzovné je splatné na bankovní účet po odeslání přihlášky (pouze po úhradě vám garantujeme místo na kurzu). Kapacita seminářů je omezená!

Dotazy je možné posílat na hvezdopravec@gmail.com či telefonicky na 604 556 186.