Kniha Astrologie pro samouky se již několik měsíců prodává a mnozí čtenáři na ni reagují. Velká odezva je možná i díky tomu, že vydání knihy proběhlo díky úspěšné crowdfundingové kampani na hithit.com. Jako autor jsem nesmírně šťastný, že se podařilo sepsat knihu, se kterou se lze astrologii skutečně naučit a využít ji pro sebe i pro druhé!
 
Dobrý den Vítku,
už nějakou dobu, jak čas dovolí se nořím do vaší knihy a seznamuji se s astrologií. Je mi už jasné, že je to běh na dlouhou trať a protože dokončujeme rekonstrukci baráčku a máme před stěhováním, tak volného času není moc, ale do astrologie jsem se „zamilovala“.
(Lenka Š.)
 
Vážený pane astrologu,
moc děkuji za knihu. Přesně takovou knihu jsem hledal. Velice mi vyhovuje dělení kapitol a ukázky práce s jednotlivými technikami. Nejsem ještě na konci, ale už teď mohu říct, že mě kniha posunula dále mílovými kroky.
(Karel O.)
 
Dobrý den,
dnes mi přišla Vaše kniha – je úžasná, moc Vám za ni děkuji a taky díky za Vámi vypracovaný horoskop – písemný i namluvený – velmi výstižný. Děkuji moc ještě jednou.
Ráda využiji Vašich služeb, a jsem ráda, že jsem dostala možnost patřit k Vašim podporovatelům. 
(Jana S.)
 
Do knihy Astrologie jsem zatím jen nahlédla. Je psaná čtivě a zajímavě a taky dotazy studentů jsou dobrým nástrojem k přehlednosti  a vysvětlování. Je to výborná moderní učebnice. Takovou jsem si vždy přála. I když doba na to, abych se stala astroložkou zatím nenastala. Ještě si musím splnit další sny 
(Eva J.)
 
Dobrý den,
děkuji za zaslání knihy ASTROLOGIE PRO SAMOUKY, je vypracovaná úžasně.
(Jarka H.)
 
Pracuji s reiki a tarotem. Začínám zkoumat horoskopy lidí, co za mnou chodí a i to málo, co teď dokážu z horoskopu vyčíst, mi zapadá do celkového „obrazu“. Vidím to jasně tak, že astrologie bude brzy novou vášní, bez které si nebudu moct život umět ani představit. Díky moc za tuto báječnou knížku!
(Sára K.)
 
Děkuji Vám za zaslání mého horoskopu a zároveň ještě jednou děkuji i za Vaši knihu Astrologie pro samouky, s jejíž pomocí dělám první krůčky v seznamování se blíže s astrologií.
(Věra R.)